Sklep z kosmetykami samochodowymi

Jesteśmy ekspertami w licznych specjalizacjach. Nie tylko dlatego, że posiadamy praktycznie nieograniczony dostęp do informacji, ale także dlatego, że możemy zaopatrzyć się w specjalistyczny sprzęt, produkty i akcesoria. Doceniamy pieniądze i czas. Ulepszamy wszystkie obszary naszego życia.

MOTOGO zaprasza do odkrycia świata pielęgnacji pojazdów i stwarza szansę, aby stać się ekspertem w branży auto detailingu. CZYM JEST AUTO DETAILING? Jest to rozbudowany i złożony proces dbałości i ochrony pojazdu, na który składa się szereg wyspecjalizowanych czynności o szerokim zakresie pracy. Zalicza się do nich m.in. usuwanie zarysowań, brudu oraz innych zanieczyszczeń z lakieru, specjalistyczne czyszczenie pojazdów, odkurzanie i pranie tapicerki, pielęgnacja elementów skórzanych, impregnacja skóry, jak również ochrona wnętrza, pielęgnacja lakieru, woskowanie, nakładanie powłok ceramicznych, ochrona szkła, zastosowanie popularnej wycieraczki niewidzialnej. Liczne z tych czynności wymagają fachowej wiedzy i specjalistycznych preparatów chemicznych do pielęgnacji konkretnych elementów samochodu.

Serdecznie zachęcamy do tego, by podjąć wyzwanie i przygotować z pojazdu piękną wizytówkę. Mogą Państwo to osiągnąć poprzez przekazanie opieki nad swoim pojazdem specjalistom czy też zabranie spraw w swoje ręce. Z pewnością nie polecamy dbania o samochód w myjniach wyposażonych w szczotki, bądź agresywną, niedrogą chemię, która jest wprawdzie szybkim rozwiązaniem, lecz niestety jest efektem osiąganym kosztem stanu lakieru własnego samochodu.
MOTOGO pomoże Ci dobrać najlepsze produkty do detali. Zdajemy sobie sprawę, iż właściwa chemia samochodowa potrafi dosłownie zdziałać cuda. Pozwala to zaoszczędzić czas oraz dodatkowy wysiłek. Pozwól nam pokazać Ci produkty, które można stosować do pielęgnacji i ochrony samochodu. A następnie ciesz się efektami i zadowoleniem w podnoszeniu swoich kwalifikacji w kolejnej sferze życia.

Detailing zewnętrzny to skomplikowany proces czyszczenia samochodów, w którym stosujemy różnorodne akcesoria i chemię samochodową. Do czyszczenia karoserii zwykle stosujemy aktywną pianę, szampon samochodowy, dezironizatory, środki do mycia szyb oraz inne środki chemiczne. Ponadto warto wspomnieć o akcesoriach takich jak rękawice wełniane lub z mikrofibry, ręczniki, szczotki, aplikatory, szczotki gumowe czy felgi samochodowe, a także pianki i myjki ciśnieniowe. Każda z wyżej wymienionych akcesoriów jest niezwykle ważna dla prawidłowej realizacji procesu czyszczenia samochodu. Umożliwiają one skuteczne usuwanie zanieczyszczeń, bez obawy o uszkodzenie powłoki lakierniczej. Po oczyszczeniu karoserii należy starannie wysuszyć całość pojazdu oraz zastosować do tego celu specjalne ręczniki i dmuchawy. Następnie należy przejść do następnych prac, takich jak polerowanie lakieru, nakładanie szybkich detali lub zabezpieczanie lakieru powłokami woskowymi, lub ceramicznymi. Aby dobrze wypolerować lakier, należy zastosować maszynę polerską i pady polerskie, a także wysokiej jakości środki polerskie. Dodatkowo możemy zastosować tzw. niewidoczne mycie, które utworzy barierę hydrofobową umożliwiającą szybkie usunięcie wody powstającej podczas deszczu. Jeżeli posiadasz samochód z dachem kabrioletowym, będziesz mógł zabezpieczyć dach za pomocą specjalnie dostosowanych środków pielęgnacyjnych. Ponad to dobrym zabiegiem po zakończeniu mycia samochodu jest nałożenie na opony tzw. dressingu, który nada im piękny wygląd i uczyni je odpornymi na promieniowanie UV.

Należy jednak pamiętać, że detale nie kończą się na nadwoziu, lecz obejmują cały pojazd. Pielęgnacja wnętrza samochodu również wymaga użycia odpowiednich środków czyszczących i akcesoriów. Płyny ekstrakcyjne, środki do pielęgnacji i czyszczenia tapicerki skórzanej lub z tworzyw sztucznych, środki i maszyny do prania tapicerki materiałowej, zapachy samochodowe, a także akcesoria dodatkowe, takie jak szczotki, pędzle, mikrofibry czy aplikatory, to absolutny must have każdego detailingu. Wszystkie wymienione wyżej produkty można znaleźć w sklepie MOTOGO! Każdy z produktów pochodzi od oficjalnego dystrybutora czy też producenta, co zapewnia wysoką jakość. Co więcej, nasz wykwalifikowany zespół chętnie doradzi Państwu, którego produktu użyć i jak zastosować go na danej powierzchni.

https://sklep.motogo.pl/

Kategorie: Biznes,

Komentarze (0)